Prijava

Kontakti

Narodni trgovački lanac d.o.o.
Soblinečka 55, 10360 Sesvete

Tel: + 385 1 6323 400
Fax: + 385 1 6323 401
E-mail: ntl@ntl.hr

  • MAXI VIKEND PONUDA 13-16.12.2018.

  • MAXI VIKEND PONUDA 13-16.12.2018.

  • MAXI VIKEND PONUDA 13-16.12.2018.

  • MAXI VIKEND PONUDA 06-09.12.2018.

  • MAXI VIKEND PONUDA 06-09.12.2018.

  • MAXI VIKEND PONUDA 29.11. - 02.12.2018.

  • MAXI VIKEND PONUDA 29.11. - 02.12.2018.

  • MAXI VIKEND PONUDA 22-25.11.2018.

  • POZIV OPGovima u DUGOJ RESI - BOŽIĆNI SAJAM!

  • MAXI VIKEND PONUDA 15-18.11.2018.

  • MAXI VIKEND PONUDA 15-18.11.2018.

  • MAXI AKCIJA 08-11.11.2018.

  • MAXI AKCIJA 08-11.11.2018.

  • MAXI AKCIJA 25-28.10.2018.

  • MAXI AKCIJA 25-28.10.2018.

  • NAGRADNA IGRA "NTL TE VODI U RIM"

  • NAGRADNA IGRA -ARTIKLI 4.CIKLUS

  • NAGRADNA IGRA -ARTIKLI 4.CIKLUS

  • NAGRADNA IGRA -ARTIKLI 4.CIKLUS

  • NAGRADNA IGRA -ARTIKLI 4.CIKLUS

  • NAGRADNA IGRA -ARTIKLI 3.CIKLUS

  • NAGRADNA IGRA -ARTIKLI 3.CIKLUS

  • NAGRADNA IGRA -ARTIKLI 3.CIKLUS

  • NAGRADNA IGRA -ARTIKLI 3.CIKLUS

  • NAGRADNA IGRA -ARTIKLI 2.CIKLUS

  • NAGRADNA IGRA -ARTIKLI 2.CIKLUS

  • NAGRADNA IGRA -ARTIKLI 2.CIKLUS

  • NAGRADNA IGRA -ARTIKLI 2.CIKLUS

  • NAGRADNA IGRA -ARTIKLI 1.CIKLUS

  • NAGRADNA IGRA - ARTIKLI 1.CIKLUS

  • NAGRADNA IGRA - ARTIKLI 1.CIKLUS

  • NAGRADNA IGRA - ARTIKLI 1.CIKLUS

  • NAGRADNA IGRA ULOVI 2 SOMA KUNA

  • NI KUPONE ISPUNI, KOŠARICU POPUNI 4.CIKLUS 12.-25.10.2017

  • NI KUPONE ISPUNI, KOŠARICU POPUNI 4.CIKLUS 12.-25.10.2017

  • NI KUPONE ISPUNI, KOŠARICU POPUNI 4.CIKLUS 12.-25.10.2017 A

  • NI KUPONE ISPUNI, KOŠARICU POPUNI 3.CIKLUS 28.09.-11.10.2017

  • NI KUPONE ISPUNI, KOŠARICU POPUNI 3.CIKLUS 28.09.-11.10.2017

  • NI KUPONE ISPUNI, KOŠARICU POPUNI 3.CIKLUS 28.09.-11.10.2017

  • NI KUPONE ISPUNI, KOŠARICU POPUNI 2.CIKLUS 14.-27.09.2017

  • NI KUPONE ISPUNI, KOŠARICU POPUNI 2.CIKLUS 14.-27.09.2017

  • NI KUPONE ISPUNI, KOŠARICU POPUNI 2.CIKLUS 14.-27.09.2017

  • NI KUPONE ISPUNI, KOŠARICU POPUNI 1.CIKLUS 31.08.-13.09.2017.

  • NI KUPONE ISPUNI, KOŠARICU POPUNI 1.CIKLUS 31.08.-13.09.2017.

  • NI KUPONE ISPUNI, KOŠARICU POPUNI 1.CIKLUS 31.08.-13.09.2017.

  • USKRŠNJA NAGRADNA IGRA 2017 2.CIKLUS 06.04. - 19.04.2017.

  • USKRŠNJA NAGRADNA IGRA 2017 2.CIKLUS 06.04. - 19.04.2017.

  • USKRŠNJA NAGRADNA IGRA 2017 2.CIKLUS 06.04. - 19.04.2017.

  • USKRŠNJA NAGRADNA IGRA 2017 2.CIKLUS 06.04. - 19.04.2017.

  • USKRŠNJA NAGRADNA IGRA NTL GRUPE 1.CIKLUS 23.03. - 05.04.2017.

  • USKRŠNJA NAGRADNA IGRA NTL GRUPE 1.CIKLUS 23.03. - 05.04.2017.

  • USKRŠNJA NAGRADNA IGRA NTL GRUPE 1.CIKLUS 23.03. - 05.04.2017.

  • 15 GODINA S VAMA! NAGRADNA IGRA NTL GRUPE 4.CIKLUS 15.12.2016. - 28.12.2016.

  • 15 GODINA S VAMA! NAGRADNA IGRA NTL GRUPE 4.CIKLUS 15.12.2016. - 28.12.2016.

  • 15 GODINA S VAMA! NAGRADNA IGRA NTL GRUPE 4.CIKLUS 15.12.2016. - 28.12.2016.

  • 15 GODINA S VAMA! NAGRADNA IGRA NTL GRUPE 4.CIKLUS 15.12.2016. - 28.12.2016.

  • 15 GODINA S VAMA! NAGRADNA IGRA NTL GRUPE 3.CIKLUS 01.12.2016. - 14.12.2016.

  • 15 GODINA S VAMA! NAGRADNA IGRA NTL GRUPE 3.CIKLUS 01.12.2016. - 14.12.2016.

  • 15 GODINA S VAMA! NAGRADNA IGRA NTL GRUPE 3.CIKLUS 01.12.2016. - 14.12.2016.

  • 15 GODINA S VAMA! NAGRADNA IGRA NTL GRUPE 3.CIKLUS 01.12.2016. - 14.12.2016.

  • 15 GODINA S VAMA!

  • 15 GODINA S VAMA! NAGRADNA IGRA NTL GRUPE 2.CIKLUS 17.11.2016. - 30.11.2016.

  • 15 GODINA S VAMA! NAGRADNA IGRA NTL GRUPE 2.CIKLUS 17.11.2016. - 30.11.2016.

  • 15 GODINA S VAMA! NAGRADNA IGRA NTL GRUPE 2.CIKLUS 17.11.2016. - 30.11.2016.

  • 15 GODINA S VAMA! NAGRADNA IGRA NTL GRUPE 1.CIKLUS 03.11.2016. - 16.11.2016.

DOBITNICI NAGRADNE IGRE "ULOVI 2 SOMA KUNA"

Poštovani kupci,

dana 16.11.2018. održano je izvlačenje nagradne igre "ULOVI 2 SOMA KUNA" koja je trajala u periodu od 30.08. - 24.10.2018.

 

KLASA UP/I-460-02/18-01/497

URBROJ:513-07-21-01/18-3

 

Fond nagrada koje su izvučene;

1. nagrada:poklon bon 2.000 kn, broj dobitnika 90
2. nagrada:poklon bon 1.000 kn, broj dobitnika 90
3. nagrada:poklon bon 200 kn, broj dobitnika 180

 

BAKMAZ

1. nagrada

ZORA DUKIĆ, UL.SELJAČKE BUNE 11, SUHOVARE
ANA GRBIĆ, VELEBITSKA 10, ZADAR
MARA BRKLJAČA, RAŠTEVIĆ 269, RAŠTEVIĆ
NEVENKA MARUŠIĆ, ZEMUNIK DONJI, ZEMUNIK
ANAMARIJA DELIJA, PUT PETRIĆA 40 C, ZADAR
JOSO MRŠIĆ, NOVIGRADSKA 37, ZADAR
ŽELJKO PROTUĐERA, M.BALOTE 54, ZADAR
MILKA ŽMIRIĆ, NOVIGRADSKA 15, ZADAR
ŽANA BUMBER, PUT PETRIĆA 30 C, ZADAR
MARISA ZANIĆ, G.BUDISLAVIĆA 16, ZADAR

2. nagrada

NADA BABIN, MARINA DRŽIĆA 5, ZADAR
ANAMARIJA MIHATOV, IVANA ZADRANINA 3B, ZADAR
IVANKA ROGIĆ,.B.TRENKA 136, ZADAR
SAŠA ČERINA, POLJANA ZR.-FRANK. , BENKOVAC
RENATA ZUBČIĆ, M.BEGOVIĆA 1, ZADAR
ZDENKO KOVAČEVIĆ, DOM.ZAHVALNOSTI 1,POLIČNIK
JADRANKA BAJLO, B.BENKOVIĆA 28, ZADAR
TANJA RODIN, IVANA DEVIĆA 45, ZADAR
SLAĐANA ĐURIĆ , MUŠKOVCI
VLADO IVIĆ, S.ŽUPANA 13, OBROVAC

3. nagrada

IVKA BRAJKOVIĆ, TRG HRV.VITEZOVA , OBROVAC
SANDRA BARIČEVIĆ, PUT MURVICE 5, ZADAR
OZREN MRKOBRAD, N.TESLE 48, ZADAR
BOSILJKA MITROVIĆ, POLJANA F.BUĆARA 33, ZADAR
JOSIPA DEUR, SPLITSKA 29, ZADAR
MARINA DADIĆ, DAVORINA BAZJANCA 25, ZADAR
ANTE PETRIČIĆ, ZAPUNTEL 29, ZAPUNTEL
IVAN MEŠTROVIĆ, SV.VINKA PAULSKOG 13, ZADAR
ANTONIJA SJAUŠ BRKIĆ, F.VRANČIĆA 9, ZADRA
SREĆKO ARAMBAŠIĆ, SV.V.PAULSKOG 14 A, ZADAR

 

BOSO 

1. nagrada​

CEROVSKI MARINA, KOLODVORSKA 63, CERNA
ŠRAJBEK MONIKA, ŠIROKI PUT 18, VUKOVAR
PLEŠE MARJANA, A.STARČEVIĆA 5, MALINO
LUKIĆ ŠTEFICA, B.TRENKA 10 B, NOVA KAPELA
HARAMBAŠIĆ LJILJANA, K.TOMISLAVA 79, TOMAŠANCI
APATI MIRJANA, V.NAZORA 33, PALJEVINA
ANDRAŠEK MARICA, K.TOMISLAVA 122, NAŠICE
MANDIĆ MARA, V.NAZORA 58, SLAVONSKI ŠAMAC
JUKIĆ RUŽA, V.GORTANA 10, SLAVONSKI BROD
GRGIĆ MARINA, S.JANKOVIĆA 5, VINKOVCI

2. nagrada​​

ŠARIĆ ANICA, ŽUPANJSKA 5 b, ŠTITAR
PECEK MARGARETA, KOLODVORSKA 1, ŠIROKO POLJE
VULIĆ MARIJA, B.NAZORA 53, ILAČA
ŠANTEK IVAN, F.TUĐMANA 6, SOTIN
ČELIKOVIĆ KAROLINA, KANIŽA 71, BEBRINA
ŠIMUNOVIĆ MARIJANA, M.GUPCA 36, IVANKOVO
KORAJAC SANJA, M.GUPCA 36, KORITNA
VINCETIĆ BLAŽENKA, B.RADIĆA 136, ŽUPANJA
BUTKOVIĆ GORDANA, BL.VL.NAZORA 8, VINKOVCI
KEMEC STEVO, P.MIŠKINE 44, BUDROVCI

3. nagrada​​

KOLAREVIĆ MIRJANA, NOVA 1, MARKUŠICA
PERVAN NIKOLA, A.STRAČEVIĆA 7, POŽEGA
ZOVKIĆ NEVENKA, LJ.GAJA 85, BOŠNJACI
STOŠIĆ SANDRA, DORE PEJAČEVIĆ 43, FERIČANCI
ĐOIĆ NIKOLINA, B.RADIĆA 1, PRIVLAKA
JERKOVIĆ ANICA, VINKOVAČKA 9, STARI MIKANOVCI
RADELJEVIĆ DEJANA, DUNAVSKA 58, MIRKOVCI
ŠPANJEVIĆ NATALIJA, GLAVNA 63, ĐURĐANCI
MATIJEVAC MIRJANA, B.RADIĆA 36, ST.JANKOVCI
KAVELJ TOMISLAV, SRCA MARIJINA 3, VINKOVCI
IVEZIĆ NADA, VRBOVA 327 a, STARO PETROVO SELO
BRAČUN ĐURĐA, J.KOSORA 27, VINKOVCI
LIČINIĆ SAŠA, M.GUPCA 2 C, ORAHOVICA
FUNARIĆ KATICA, DRAGOTINSKA bb, ST.PERKOVCI
BISTROVIĆ BRANKA, FRANKOPANSKA 9, OPATOVAC
RAKIĆ MILENA, RADNIČKA 26, BOROVO
MUSTAPIĆ VESNA, B.RADIČEVIĆA 59, LAZE
ŠIMON DARIJA, S.RADIĆA 2A, ROKOVCI
ŠICAR DUŠANKA, VUKAJLOVA 83, BOBOTA
ŠARAVANJA MARINKA, GAJEVA 16, ILOK

 

GAVRANOVIĆ

1.nagrada

ANICA AJDIŠEK, ŠIBENSKA 3, ZAGREB
VESNA OŽANIĆ, OGRAJA GORNJA 7, LUČICE DELINICE
KRISTIJAN MADŽAREVIĆ, LAPAT 56A, PLAŠKI
ANDREJ PODGORNIK, SCALIEROVA 24, PULA,
LUKA PETANJAK , ROVIŠKA, GLINA
SLAVKO PAUŠIĆ, RIBARIĆI 13A, OGULIN
VLATKO MATKO, A.NEMČIĆA 10,DUBOVAC, KARLOVAC
STJEPAN KOVAČ, PODREBAR 20, BOSILJEVO
TAJANA GERATOVIĆ, VIDOVEČKA 2A, ZAGREB
KATARINA VULJANIĆ, PODBREŽJE 25, OZALJ

2.nagrada

MIRO MILAT, NEHAJEVA 11, SENJ
MARKO ŠPOLJARIĆ, KORANA 31, RAKOVICA
SLAVKO REČAN, POSTENI 1, NOVI VINODOLSKI
STJEPAN TONKOVIĆ GLINA
IVICA SALOPEK, SALOPEKI 3B, OGULIN
KAROLINA BEZJAK, PAVLA BELUHANA 37, BRDOVEC
JASMINA PERIĆ, VOJIŠNICA 40B, VOJNIĆ
MARIJA ŠPOLJARIĆ, B.BUŠIĆA 38, ZAGREB
BOŽICA KNAUS MRKOPALJ
EMINA APOSTOLOVSKI, GAJEVA 10, PREGRADA

3.nagrada

BRANKO VUČINIĆ, VUČINIĆI 12, MORAVICE
MIRJANA STOJKOVIĆ, PRIMORSKA 9A, CRIKVENICA
IGOR ŠINTIĆ, MOKRIČKA 58, KLJUČ BRDOVEČKI
DANIJELA MAROJEVIĆ, KALINOVAC 9E, MAHIČNO
JELENA POPOVIĆ, JANKA POLIĆA LAMOVA 81, RIJEKA
DUBRAVKA FINEK, KONČANICA 142, KONČANICA
VALENTINA SINKOVIĆ, RADAKOVO 97, KRALJEVEC NA SUTLI
IVAN GOGA, PETRINJA
DUBRAVKA KLASIĆ, M.TABOR 79/4, HUM NA SUTLI
MATEJA NEKIĆ, OTOČKA 9, SENJ

 

METSS

1.nagrada

FRANC ŠTEFE , GORNJI MIHALJEVEC 34
MARIJA JAMBROVIĆ,Sv.URBAN 44
IVANKA HARČA, KOLODVORSKA 40,KOTORIBA
JASNA JEREŠIČ,PRIMORSKA 29 ,VARAŽDIN
EMANUELA ĐURĐEVIĆ,STALOVICA 21, GRUBIŠNO POLJE
ŠTEFANIJA BREŽNJAK,TRAVNIK 25,ČAKOVEC
IVICA BRLJAK,KOPRIVNIČKA 29, DONJA DUBRAVA
SANJA KALADIĆ,MATIJE GUPCA 71,GRADINA
DAMJAN NOVAK GORNJA DUBRAVA 19A
SMILJANA RADMANIĆ,RUĐERA BOŠKOVIĆA44, KOTORIBA

2.nagrada

DANICA KOREN, RADNIČKA 74 TRNOVEC BARTOLOVEČKI
MARIJAN MIHALIC,PETRA PRERADOVIĆA 14 ,ČAKOVEC
ANA BAKSA, A. ŠENOE 1a DUNJKOVEC
AGNEZA SAKAL, GLAVNA 23, PRELOG
TANJA BORKO,ČAKOVEČKA 98 ,GORNJI HRAŠĆAN
DRAŽEN ŽGANEC,AGRARNA 38, ZAMLAKA
SANDRA MESARIĆ,PALINOVEC221
TINA DREMPETIĆ,DEŽANOVAC 9
DANIJEL BABOJELIĆ,M.LOVRAKA 89 ,VELIKI ZDENCI
KATICA BUĐINA, M.LOVRAKA 238, VELIKI ZDENCI

3.nagrada 

ANA HORVAT,J.KOZARCA 25, ČAKOVEC
MATEJ MEZGA ,ŠKOLSKA 9, SELNICA
MARTINA ŽVORC, DRAVSKA 79,STRAHONINEC
MARIJA KREGAR,GLAVNA 56,KURŠANEC
DALIBOR BRANILOVIĆ, R.KONČARA 30, MALI MIHALJEVEC
IVANA LUKAČIĆ,OTOK 28,PRELOG
ĐURĐICA HRAŠĆINEC,SOVLIĆEVA 30, VELIKI BUKOVEC
IVAN TURKALJ,ZRINSKIH 20a,DUNJKOVEC
MARINA RATAJEC,ZASADBREG 191 A
ANA CIMERMAN,TRNOVEC 22, TRNOVEC

 

NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o.

1.nagrada

SANJA PUŠIĆ, Đ.MARIČIĆA 141 LADIMIREVCI, VALPOVO
MIHAEL ZEKIĆ, ZAGREBAČKA 16, VETOVO
FILIP DOLOVSKI, ŠPORTSKA 48, VARAŽDIN
KRISTINA HAJDINJAK, HRVATSKOSELSKA 34, LUČKO
ADELA ILIĆ, LJ.GAJA 51, ČEMINAC
ALEKSANDRA CERANIĆ, K.ZVONIMIRA 62 KUĆANCI, BENIČANCI
IGOR MARKOVIĆ, VUKOVARSKA 192, OSIJEK
ANICA ZEMLJAK, BRAĆE RADIĆA 55 ŠAG, VALPOVO
ANA FRANJKOVIĆ, A.STARČEVIĆA 26, BUDIMCI
DARIO NESEK, BIZOVAČKA 37, JOSIPOVAC

2.nagrada

LJERKA JAGORINAC, P.RADIĆA 47, DONJI MIHOLJAC
MARICA GREGOROVIĆ, ŠKOLSKA 22, SVETI ĐURAĐ
AMALIJA AKERMAN, ŠAŠEVO 3, ČAĐAVICA
DAVID DORUŠAK, LATINOVAC 77, ČAGLIN
SLAVICA KRAJAČIĆ-FURDEK, BAR.CEROVAC 5, BARILOVIĆKI CEROVAC, BARILOVIĆ
GORDANA KEZIĆ, G.ZOBUNDŽIJE 5, OSIJEK
KATICA GALINEC, SLJEMENSKA 66, OSIJEK
VERICA ŠAJVAN, J.JSTROSSMAYERA 118, DOPSIN, VLADISLAVCI
IVANA ŠULC, K.TOMISLAVA 49, ČAGLIN
VESNA MARKOVIĆ, PRILAZ STADIONU 11, DONJI MIHOLJAC

3.nagrada

NATAŠA GROZDEK, K.P.SVAČIĆA 67, BELI MANASTIR
DRAGUTIN ILEKOVIĆ, K.ZVONIMIRA 19C, NOVI ČEIMNAC 
DRAGAN BARUKČIĆ, MATIJE GUPCA 60, STARI PERKOVCI
KRISTINA ČULUBRK, KOMUŠINA 1, POŽEGA
LADISLAV KELCE, VIJ.I.MEŠTROVIĆA 50, OSIJEK
NEDILJKO MARINOVIĆ, PODGORAČKA 9, OSIJEK
ŽELJKA VDOVJAK, STANKA VRAZA 5, OSIJEK
IVANKA MATIČIĆ, JOSIPA BANA JELAČIĆA 16C, DUGA RESA
MARIJA VASILIĆ, BERISLAVIĆEVA 80, SLAVONSKI BROD
DRAGAN MARINOVIĆ, KOLODVORSKA 17 KRČENIK, DONJI NIHOLJAC
BLAŽENKA KRTIĆ, KRALJA TOMISLAVA 68, SLATINA
KATARINA BEGOVIĆ, P.PRERADOVIĆA 155 KAPELNA, DONJI MIHOLJAC
NIKOLINA ZEČEVIĆ, DUBOKA 50 DUBOKA, ČAGLIN 
TIA ILEŠ, TOPOLJSKA 3, PODR.MOSLAVINA, DONJI MIHOLJAC
MANUELA GRČEVIĆ, VIJ.I.ČESMIČKOG 18, OSIJEK
IVICA ČEPURAN, BELAVIĆI 57, DUGA RESA
NADA ZDENČANOVIĆ, ŠTROSMAJEROVA 106, ZDENCI
STEVO NEMET, S.RADIĆA 19, PUNITOVCI
JOSIP BERETOVAC, K.TOMISLAVA 1, VINOGRADCI
SILVIJA LEVAČIĆ, S.RADIĆA 37A, VALPOVAČKA SATNICA, BIZOVAC
LJERKA BEREČIĆ, LJ.GAJA 5, ZELČIN, VALPOVO
DANIJELA MIĆAN, K.TOMISLAVA 5, KOŠKA
DANICA KRALJIK, I.B.SLOVAKA 64, JELISAVAC
MARICA FEKETE, VINOGRADSKA 34, SLATINA
VERA GAVRAN, ŽUKOVAC 1A, ČAGLIN
TOMISLAV ŠARAC, S.RADIĆA 76A, ČEMINAC
DEJVID STRAH, ŠTRUKOVEC 76, ČAKOVEC
NADA HUDOVERNIK, ZELENO POLJE 31, OSIJEK
ALMEDIN ISLAMČEVIĆ, ZRINSKI I FRANKOPANA 12, VARAŽDIN
NINA MIJIĆ, J.J.STROSSMAYERA 43, DOPSIN, VLADISLAVCI
DRAGICA HRŽENJAK, K.ZVONIMIRA 76, BILJE
TOMISLAV STIPANČEVIĆ, S.RADIĆA 24, POŽEGA
ĐURO VINKOVIĆ, D.BOGDANOVIĆA 11, SLAVONSKI BROD
DINKA PRENKOVIĆ, S.S.KRANJČEVIĆA 99, SLATINA
LIDIJA BUHINJAK, BIZOVAČKA 50A, JOSIPOVAC
MELITA ŠPOLJAREVIĆ-TURK, VL.NAZORA 3, VIŠNJEVAC
DUŠKA RAJNOVIĆ, JABLANOVA 16, DARDA
SANELA KRALJ JELKIĆ, VL.NAZORA 53, LASLOVO
IVANKA BARIĆ, MIRNA 2, TENJA
STANIMIR KOVAČEVIĆ, SLAVONSKA 30, BELI MANASTIR

 

PEMO

1.nagrada

LILJANA KRUNIĆ-ZITA,  DALMATINSKA 42,  DUBROVNIK
ANUŠKA PERIĆ,  NATKA NODILA 17, DUBROVNIK 
BISERKA MATIĆ,  IVANA GORANA KOVAČIĆA 77, DUBROVNIK
KATICA PAŽANIN,  LOZICA 130, DUBROVNIK
MARIJA KOPRIVICA, VINOGRADARSKA 28, DUBROVNIK
IVANA KRALJ,  OD NUNCIJATE 64, DUBROVNIK 
ANDREA VIDAK,  SUSTJEPANSKA 6, DUBROVNIK 
ZORANA UJDUR BABIĆ,  A. CESARCA 8, DUBROVNIK 
JELENA KRALJEVIĆ,  BARTOLA KAŠIĆA 6, DUBROVNIK 
JASNA ARKULIN,  POLUGANJE 21, DUBROVNIK 

2.nagrada

NEVENKA KESOVIJA, MEĐUGORSKA 35, ZAGREB 
MARA FRANIĆ, BARTOLA KAŠIĆA 17, DUBROVNIK 
NIKOLINA LONČARICA, NIKOLE TESLE 11, DUBROVNIK 
PAVE TUKA,GORNJI KRAJ 6, VITALJINA, DUBROVNIK 
DARKO VOJVODA, BABINE KUĆE 16, MLJET, DUBROVNIK 
DINKO ŠUPERAK, UZ GIMAN 4, DUBROVNIK 
MAJA ŠTEFANAC, KNEZA BRANIMIRA 46, DUBROVNIK 
LUKRECIA MARIĆ, ZLATNI POTOK 11, DUBROVNIK 
SENAD MALKIĆ, ODVOJAK IV/4, DUBROVNIK 
ZDENKA NIKOLIĆ,PUT DR. A. STARČEVIĆA 127, DUBROVNIK 

3.nagrada

BLAŽENKA GARVAN,ZA KAŠĆELOM 4, DUBROVNIK 
DANICA PUTICA,MLJETSKA 21, DUBROVNIK 
MAHO ČAMPARA, OSIPA PUPAČIĆA 13, DUBROVNIK
KATARINA DANIČIĆ, IVA DULČIĆA 22, DUBROVNIK
IVAN KUJUNDŽIĆ, KNEŽICA TOR 10, DUBROVNIK
LEANDRA GLUHAN, FRANA SUPILA 21, DUBROVNIK
ANE ARKULIN, LJUTA 18, DUBROVNIK
LIANA COSMA BAĆE,  IVA VOJNOVIĆA 77, DUBROVNIK
EMILIJA ŠIJAKOVIĆ, N. KULIŠIĆA 12, DUBROVNIK 
ANA MAREVIĆ, POD PETRAČOM 5/A, DUBROVNIK

 

STUDENAC

1.nagrada

ĐIPALO BAN DUŠANKA, LUČANE 122, SINJ
TIČINOVIĆ ŽELJANA, DUĆE VAVLJE 2, DUĆE VAVLJE
SOŽA NADA, GRGURA NINSKOG 18,PRIMOŠTEN
ČURKOVIĆ DRAGICA, ANTE STARČEVIĆA 13, SINJ
JURATOVIĆ MIRA, HRV.BRANITELJA 5, PODACA
ERCEG SEKA, MLINSKA 7, BLATO
KEKEZ IVANA, V.K.SUDESKE 8, OSIJEK
RADOVČIĆ BOŽIDAR, PUT KRIŽINE 27, KOSTANJE
ŠKUGOR DRAGICA, BRANITELJA DOMOVINSKOG RATA 2/D ŠIBENIK
PEKO MARIJA TEREZA, OBALA KOŠAC 8, GRADAC

2.nagrada

ČUBRIĆ MARIJA, K.ZVONIMIRA 79, PIROVAC
FRANKIĆ SLAVICA, GRLJEVAČKA 41, PODSTRANA
KREŠIĆ IVAN, PUT POŽARA 22, MAKARSKA
BUDIMIR-BEKAN MIRELA, PUT ODRINE 4, SINJ
SIČIĆ VIKTORIJA, VIKTORA VIDE 11, SPLIT
PULJIZ IVANA, PUNTA 82, SUKOŠAN
SHATRI JOKA, VELIKI PROLOG 94A, LUKAVAC
LOVRIĆ LUKA, OGRADE 18, K.STARI
NOBILO ANTE, VELA GLAVICA 611, LUMBARDA
MILINA LUCA, LUMBARDA

3.nagrada

BEBIĆ IVANA, ZR. I FR. 95, METKOVIĆ
BATALIĆ VINKA, KUKULJAVIĆEVA 3, SPLIT
ROGULJ ROBERT, DR.FRANJE TUĐMANA 133, KAŠTEL STARI
PLANČIĆ SLAVICA, LUKE TUDORA 31, HVAR
KLASIĆ GLAVAŠ SANDRA, KAMEN MOST, IGRANE
BEGOVIĆ INA, J.B.JELAČIĆA 3G, OREBIĆ
CIBILIĆ MAJA, MATOŠEVA 20, OREBIĆ
JURIŠIĆ MATKO, RIJEČKA 1, SPLIT
DRAŠKOVIĆ IVANA, PARAĆI 26, SOLIN
ČURLIN DAMIR, PUT BORKA 18, OMIŠ
BURMAS ANTONELA, DANCA 6, BLATO
BURMAS ANTONELA, DANCA 6, BLATO
ŠEPAROVIĆ MARIN, KORČULA
ŠKARIĆ BOŽO ŠARIĆ, STRUGA 81, PLOČE
FRANIĆ  IVONA ,TOLIJA 26, PUČIŠĆA
SRDAREVIĆ JADRANKA, VELI RATAC 18/2, PUČIŠĆA
KALEBIĆ SYLVIA, PUT KRIŽICA 31, GORNJE SELO
PERIŠIĆ BOŽIDAR, C.D. PETRA CARA 62, PODSTRANA
MATKOVIĆ DRAGAN, JELSA 859, JELSA
GRGIČEVIĆ DEJANA, VRISNIK 22, VRISNIK
MUCIĆ IVAN, TRG KRALJA TOMISLAVA 11, PLOČE
VUKOVIĆ ANTE, A.ŠENOE 3A, PIROVAC
VUKOVIĆ ANTONIJA, A.ŠENOE 3A, PIROVAC
BARIĆ  KATARINA, GRGURA NINSKOG 22, PIROVAC
GRGURINEVIĆ ANTONELLA, STJEPANA RADIĆA 5, PIROVAC
ZDENKA GAL PETRA, KREŠIMIRA IV. 6, PIROVAC
GULAM MARIN, KRALJA ZVONIMIRA 61, PIROVAC
MIRIĆ  ANA, IVE ZADRANINA 3C, ZADAR
GAŠPAR IVA, A.STARČEVIĆA 11, BENKOVAC
GAŠPAR IVA, A.STARČEVIĆA 11, BENKOVAC
ĆOTIĆ IVA, OTRIĆ SEOCI 1, OTRIĆ SEOCI
VOJNOVIĆ MARIO, DUĆE ROGAČ 67, GATA
JELOVIĆ MARIJA, B.BUŠIĆA 38, SPLIT
BOBAN  JELENA, SENJSKA 13, KLIS
GABRILO ORHIDEA, POLJANA KNEZA TRPIMIRA 6, SPLIT
RADOJKOVIĆ VANJA, PJACA 4, ŠKRIP
IVKOVIĆ NATALI, HRV.DRŽ.SABORA 213, ŠKABRNJA
KULAŠ NEDILJKO, POLAČA 185, POLAČA
KOŠNIK NEJE, CESTA 1.MAJA 63, KRAN
RINČIĆ MILKA, POLJIČKA CESTA 161, POLJICA
ROŽIĆ MIRJANA, K.TOMISLAVA 95, TROGIR
ČURKOVIĆ PETRA, RUMIN 60A, RUMIN
MILOVAC IVANA, MARINSKA CESTA 92, MARINA
PAVLINUŠIĆ ROKO, TURJACI 13A, SINJ
ĆOKO ANTONELA, VARAŽDINSKA 53, SPLIT
BEBEK MATE, TIHANA MARIĆ 9, ZAGREB
GALINOVIĆ IVAN, VELIKI PROLOG LAKAVAC 147, VRGORAC
GAVRANOVIĆ ANA, PUJANKE 59, SPLIT
TOPIĆ  IVICA, TIJARDOVIĆEVA 2, SPLIT
STRIČAN ANTUN, BORAJA
GALIĆ VERONIKA, TURJACI 57, SINJ
PAŽANIN MARINKO, POD LOKVENICE 5, VINIŠĆE
BARIŠIĆ GORDANA, NINČEVIĆI 16, SOLIN
DOMAZET JELENA, BUBIĆI 27, SOLIN
MEAŠKI RADMILA, PUT FIRULA 57, SPLIT
GAURINA ANDREA, SUHAČ 100, SINJ
MATIĆ NIKOLINA, PUT-KALUNA 5, DRNIŠ
BRAKUŠ BOŽENA, GORNJI BRAKUŠI, TRBOUNJE
JURČIĆ ANA, MOSORSKA 62, SRINJINE
KNEŽIĆ-PRIMORAC DEJANA, VL.NAZORA 49, PLOČE

 

TRGOSTIL

1.nagrada

ANKICA ZNIKA, G. PODGORA 49, D. STUBICA 
NENAD VUKIĆ, HUM 52, ZABOK
ŠABAN ZAHIROVIĆ, REMETINEČKI GAJ 19 C, ZAGREB
MARIO JAKUŠ-MEJAREC, V. JAKUŠA 24, POZNANOVEC
IVANČICA SUŠEC, GUPČEVA 7, D. KUSTOŠIJA, ZAGREB
VLADIMIR ŠPIČEK, IGRIŠKA 18, IGRIŠĆE
IVAN PRINCIP, RIBNIČKA 33, G. BISTRA
LJUBICA MILIĆ, POLJSKI PUT II 6/5, ZAGREB
DRAGANA NOVAK, NOVA ULICA 27, D. STUBICA
STJEPAN SAJKOVIĆ, PLANINARSKA 14, PLANINA DONJA

2.nagrada

DANIJELA RAZUM, HUM STUBIČKI 104, G. STUBICA
SUNČICA PRLIĆ, TUGONICA 65 A, M. BISTRICA
ANICA POPARA, STAROGRADSKA 9, D. STUBICA
JOSIPA PETRINJAK, KOLODVORSKA 11, D. STUBICA
MARIO VUĐAN, GREGUROVEC 28, MIHOVLJAN
NEVENKA BRATKOVIĆ, UL. REBRO 5, GRABROVEC, ZABOK
BRANKO POLJAK, J. GIGLA 5, ZAGREB
LUKA LABAŠ, SV. MATEJ 153, G. STUBICA
VERONIKA PEŠTAJ, HRUŠEVEC 100, D. STUBICA
NATALIJA DIJAK, SVAČIĆEVA 12, ZAGREB

3.nagrada

ANĐELKO HAVRLE, BOBOVEC TOMAŠEVEČKI 7, KLANJEC
NEVENKA ZEČEVIĆ, UL.KARDINALA A. STEPINCA 1, ZAPREŠIĆ
IVANA ZMIŠA, D. PSARJEVO 63, SV. I. ZELINA
LIDIJA LUKAČIN, MARK. POPOVEC 96, ZAGREB
TATJANA MATEJAK, LUG POZNANOVEČKI, PALIH BORACA 6, POZNANOVEC
JADRANKA SEVER, TOPLIČKA 175, JAKOVLJE
ZDRAVKA PRUGOVEČKI, ŽITOMIR 14, SV.I.ZELINA
JOSIP KNEZIĆ JURIN, MATENCI 166, D. STUBICA
VALENTINO GALIĆ, GREDICE 32A, KLANJEC
IVANA JURICA, TRG ŽRTAVA FAŠIZMA 8, ZAPREŠIĆ

 

TRGOVINA KRK

1.nagrada

RADENKA BRUSIĆ, MALINSKA, GABONJIN 101

FATIMA ALJIĆ, MORAVICE, ŽRTAVA FAŠIZMA 18

MILKA PRIBANIĆ, RIJEKA, M. RUSTAMBEGA 18

IVA RUŠIN, KRK, LINARDIĆI 27

MILENA TURKALO, BAKARAC, BAKARAC 130/A

MARIJA DUJMOVIĆ, MALINSKA, LOKVICA 7

RADOJKA JELINIĆ, KASTAV, PILEPČIĆ 9

PETRA SPAIJA, ZAGREB, AVENIJA DUBRAVA 256F

BOSILJKA CETINA, KASTAV, JARDASI 31

ĐURĐA MARKOV, MALINSKA, GABONJIN 6C

2.nagrada

TOMISLAV FERDERBER, RIJEKA, ĆIĆARIJSKA 31

MARIJA DEPIKOLOZVANE, KRK, VRH 138 B

IVA RUŠIN, KRK, LINARDIĆI 27

BOGDAN VID, ĐURĐEVAC, STISKA 15

PETRICA LIPOŠĆAK, RIJEKA, RASTOČINE 5

ZLATKO VOSILLA, RIJEKA, LUKOVIĆI 2A

VUKOSAVA ŠUKUNDA, MORAVICE, Ž. FAŠIZMA 24

NIKOLA TOMAC, MRKOPALJ, POLJICE 83

VERONIKA IVANOVIĆ, KRK, VRŠANSKA 23A

DUŠKO KULJESA, MORAVICE, Ž. FAŠIZMA 20

3.nagrada

MILJENKO HOŠNJAK, VINICA, DONJE VRATNO, VARAŽDINSKA 18

VEDRAN BRKIĆ, OMIŠALJ, BJANIŽOV 6

LAURA VIRAG, NJIVICE, CVJETNI TRG 7A

HALIDA FAKIN, ZAGREB, R. BIĆANIĆA 36

VERONIKA MANCE, SKRAD, ŠILJAR 1

MARICA DEPIKOLOZVANE, MALINSKA, MUŽINI 10

VESNA DEPIKOLOZVANE, KRK, VRH 138A

ZLATKO PERHAT, DRAMALJ, KLANFARI 35

KSENIJA KLOVAR LUKARIĆ, RIJEKA, ANTE KOVAČIĆA 7

IRENA DEPIKOLOZVANE, KRK, VRH 138A

 

ČESTITAMO SRETNIM DOBITNICIMA!

Clanice
NULL